wtorek, 19 lipca 2011

Wiec Imperialny

Regenci zwołali na to spotkanie przedstawicieli wszystkich Rodów. Ta frakcja, której uda się zdobyć największe wpływy w trakcie Wiecu będzie miała decydujący wpływ na to, jak potoczą się losy Imperium. Każdy, kto ma dobre mniemanie o swych wpływach, stara się o zaproszenie. Efekty Wiecu zaważą nad przyszłością świata Dziedzictwa Imperium.

Czym jest Wiec Imperialny?
To duży wielowątkowy LARP. Wydarzenia tego spotkania staną się częścią oficjalnej historii Imperium.

Gdzie i kiedy odbędzie się Wiec?
LARP będzie miał miejsce na tegorocznej Avangardzie - jednym z największych polskich konwentów, w Warszawie. Konkretnie w sobotę 23 lipca na terenie kampusu SGGW.

Czemu warto się na niego wybrać?
Poza tym, ze będzie to mnóstwo świetnej zabawy, będzie to niepowtarzalna możliwość wpłynięcia na rozwój i świat gry fabularnej. Sami powiedźcie, czy często możecie coś takiego zrobić?

Czy mogę przyjść z własną postacią na Wiec Imperialny?
Przy takim dużym przedsięwzięciu nie jest to takie proste. Trzeba dostosować fabułę i zrównoważyć stronnictwa. Zawrzyjmy więc następujący układ. Koszty takiej imprezy są spore. Jeżeli chcesz wprowadzić własną postać, dorzuć się do niej choć symbolicznymi kilkoma złotymi.
Kim będzie się grało na Wiecu Imperialnym? 
Rzecz jasna wysłannikami poszczególnych Rodów. Każda frakcja Imperium przyśle tu swoich przedstawicieli, którzy będą dbać o jej, lub swoje, interesy. To nie przywódcy Rodów będą tu głównymi graczami, a ich zaufani dyplomaci. Nawet jeśli dobrze znacie imperialną politykę, to i owo może Was zaskoczyć!

Pieczęci
Pieczęci będą niezwykle istotnym elementem gry na Wiecu. Każdy z dyplomatów otrzymał takową od swego władcy jako symbol urzędu. Pieczęci można sobie wzajemnie przekazywać jako znak poparcia. Tylko ktoś , kto zdobył przynajmniej jedną może wyzwać na pojedynek. Dopiero posiadając trzy Pieczęci można zainicjować glosowanie na Wiecu. Jego ustalenia będą wszak dotyczyły całego Imperium! W końcu ten, kto zbierze ich najwięcej, może decydować w przypadku remisów o wyniku danego głosowania.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz