sobota, 16 lipca 2011

Avangarda - LARPy

Dziedzictwo Imperium: Wiec Imperialny
O przyszłości Imperium od samego jego początku decydowały możne Rody. Ich waśnie, sojusze, wendetty i zdrady ciągle napędzają zniszczony świat człowieka. To ich przywódcy rządzą księstwami, baroniami i mniejszymi lennami w imieniu Imperatora. Zwykle głos ich suwerena jest ledwie słyszalny na prowincji. Jest jednak sposób, by Władca Ludzkości mógł wprost wyrazić swą wolę, a Rody mogły przedstawić mu swoje problemy i wykorzystać jego potęgę w odwiecznej rywalizacji. Witajcie więc na wielkim festynie dyplomacji, raju szpiegów i zabójców, święcie arystokracji. Oto w Kaplas, stolicy, rozpoczyna się Wiec Imperialny!
„Wiec Imperialny” będzie LARPem decydującym kierunku dalszego rozwoju świata Dziedzictwa Imperium. Wszystko, co na nim się stanie, zostanie na zawsze zapisane na kartach historii. Będzie uwzględnione i opisane w przygotowywanych dodatkach i materiałach do systemu. Stąpajcie ostrożnie, decydujecie o losach całego świata!

Dziedzictwo Imperium: Karnawał Pięciu Bogów
Karnawał ściera się z postem w stylu Kultu Pięciu Bogów: zamożny hrabia sprasza na bal na zakończenie Miesiąca Świątecznego ludzi z całego Imperium. Większość z nich nigdy się nie spotkała ze sobą ani z gospodarzem. Co jest kluczem doboru listy gości? Grzeszki z przeszłości? Wspaniała przyszłość, którą mają przed sobą? Może stoi za tym coś więcej? A może to tylko radosna zabawa?
W mrocznym renesansowym świecie Dziedzictwa Imperium nic nie jest tym, czym się wydaje. Zapraszamy na zabawę z tajemnicami i intrygami w świecie intryg i odwiecznej wojny między możnymi Rodami. Uwaga: przed LARPem warto odwiedzić którąś z naszych prelekcji prezentujących świat. Nie martwcie się jednak – będą też odpowiednie pomoce przygotowane przez organizatorów LARPa.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz