wtorek, 13 listopada 2012

Listopadowe granie w Dziedzictwo Imperium

Zaczynamy od wieści dobrych i ważnych, bo tyczących się grania. W najbliższych dwóch tygodniach będzie można spędzić sporo czasu w Imperium. W ten weekend udajemy się na Pierwsze Avangardowe spotkanie RPGowe w Warszawie a w następny spotkać nas będziecie mogli na Falkonie w Lublinie. Oto co Wam oferujemy:

Avangardowe spotkanie RPGowe
17 listopada;
godziny 13:00-18:00;
Gimnazjum nr 47 w Warszawie, ul. Grenady 16.

Link do wydarzenia na Facebooku.


Wybieramy się w (przynajmniej) dwóch Mistrzów Gry na pierwszą edycję RPGowych imprez organizowanych przez tych samych ludzi, którzy co roku dają nam ZjAvę. Weźmiemy udział w panelu o prowadzeniu organizowanym przez Ulę Sokołowską i planujemy dwie sesje.

To rozgrzewka zarówno przed Falkonem, jak i kolejnymi edycjami spotkań (miejmy nadzieję, że z szerszymi ramami czasowymi). Trzymamy kciuki, żeby całość dobrze wypadła. Miło będzie mieć stałe miejsce do grania w Warszawie.

Falkon
23-25 listopada;
piątek 17:00 – niedziela 15:00.


Zgodnie z zapowiedziami jedziemy też na Falkon. Tym razem dużą i zwartą ekipą. W kwestii prelekcji nie możemy zaoferować Wam zbyt wiele: przyjęto tylko dwie nasze propozycje (Pech w RPG w piątek o 21:00 oraz Mity, archetypy, historie w sobotę o 10:00). Nadrobimy to jednak sesjami.
Organizatorzy konwentu powierzyli nam dwa stanowiska RPGowe i zamierzamy je dobrze wykorzystać. Trzech Mistrzów Gry będzie prowadziło na zmianę. W najdłuższy dzień konwentu, sobotę, planujemy ruszać z nową sesją co mniej więcej dwie godziny.

Planujemy około 10 sesji w czasie całego konwentu. Zapisy będą prowadzone na konwencie, a opisy sesji opublikujemy tutaj na stroniespecjalnego wydarzenia na Facebooku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz