czwartek, 18 września 2014

Wielki finał – wielkie plany

To, że zbiórka się udała, to nie nowina. To, w jakim stylu się skończyła robi wrażenie

stan na 18 IX 2014
Prawie 80 wspierających, około 5700 zł zabrane, przeszło 160% założonej sumy!

(dane szacunkowe, bo wpłaty wciąż wpływają z powodu różnych pór księgowania)

W ciągu ostatniej doby zbiórki wpłynęło blisko tysiąc złotych, odmieniając całkowicie jej wynik. Umiarkowany sukces stał się w prawdziwym tryumfem, jak przy wyrzuceniu solidnej „dziesiątki” : ) . Pod sam koniec sytuacja zmieniała się z każdym kwadransem. W ciągu ostatnich pięciu minut wpłaciliście blisko 200 złotych!

Przede wszystkim ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy nas wsparli. To Wy zapewniliście sukces zbiórki, ale tez zrobiliście z niej coś wspaniałego i zaskakującego! Dziękujemy tez wszystkim, którzy o nas mówili i pisali o nas w różnych miejscach internetu, szczególnie osobom z nami nie związanym: ekipie Baniaka Baniaka, gry-fabularne.pl (Wojciech Żółtański, o Tobie mowa), Danielowi Kurzei z Panie i Panowie zagrajmy w RPG i Igorowi Andrzejewskiemu. Było Was jeszcze wiele więcej, ale do solidnych podziękowań dojdziemy później. No i wielkie dzięki stowarzyszeniu Avangarda oraz wydawnictwu Menhir – bez Was masa rzeczy nie byłaby możliwa.

Dwory Końca Świata wyjdą w twardej oprawie, rozbudowane o przygodę wprowadzającą, dodatkowy tekst o larpach i masę dodatkowych materiałów (w tym przygodami rodowymi i trzema dodatkami!). To jest ten podręcznik, o który nam chodziło. Zrobimy wszystko, żeby był dopracowany i doszlifowany.

Oprócz ekipy, która zajmuję się dopieszczaniem podręcznika, zaczynają prace trzy zespoły przygotowujące dodatki. Gdy tylko któryś z nich będzie gotowy do pokazania światu, ruszymy ze zbiórką (spodziewajcie się pierwszej na przełomie listopada i grudnia). Najpewniej pierwsze będą Wyznania Końca Świata (do nich już mamy sporo tekstu), ale jeśli coś będzie szło lepiej, pójdziemy tą drogą.

To będzie twarda oprawa!
Nie zatrzymujemy się na zbiórce. Oczywiście to kamień milowy naszego projektu, ale będzie się jeszcze dużo działo. Ja jadę jutro na Copernicon. W tym tygodniu otrzymacie jeszcze kolejną część naszej kampanii-dema. Potem ja wezmę tydzień wolnego od Dworów, bo musze zająć się moją normalną pracą ;) Inni jednak będą działać. Powstają kolejne przygody, montowane są filmy prezentujące kolejne elementy systemu no i przygotowujemy się do spotkania na pizzę. Nie będziemy osiadać na laurach.

Dzięki za cała okazaną życzliwość i wsparcie!
Jakub

2 komentarze: