niedziela, 7 września 2014

Ostatnie dziesięć dni


Polcon się skończył, więc czas wrócić do zbiórki. Zostało 10 dni, więc to dobry moment, żeby się zmobilizować.

Po pierwsze, jak już wiecie, udało się i Dwory Końca Świata wychodzą drukiem! Bardzo Wam wszystkim dziękujemy. Według planu pojawimy się z podręcznikami na Falkonie – czyli w połowie listopada powinny zacząć dochodzić przesyłki z Waszymi zestawami. Będziecie też mogli odebrać swój egzemplarz na konwencie oraz w Warszawie – wtedy będzie z dedykacją ;)

Po drugie chcemy zebrać jak najwięcej, żeby to, co dostaniecie było jak najfajniejsze. Progi macie opisane na stronie, ale przypomnimy o najważniejszym – jeśli przebijemy 5500 zł podręcznik zostanie wydany w twardej oprawie. To jest wykonalne, choć wymaga średniej wpłat prawie 200 zł dziennie. Co dużo mówić: zachęćcie znajomych! Każdy pdf w drużynie będzie cenny ;)

Po trzecie zadecydowaliście w ankiecie o tym, że ostatnim darmowym dodatkiem w Programie Wspierania  Wczesnych Wpłat będą Wielcy tego świata. Dostaniecie opis kilkudziesięciu BNów ze wszystkich Rodów. Ułatwi Wam to zarówno poznanie świata jak i dostarczy pomysłów na sesje. Mistrzowie Gry będą zaś mieli zawsze pod ręką jakąś postać tła. Czas jest tylko do 9 września, więc niezdecydowanych zachęcamy do wpłat!
Pozostałych propozycji nie przekreślamy. Wkrótce ogłosimy w jakie formie będziemy je wprowadzać do planowanych publikacji.

https://app.box.com/s/9w0cff96rw8d2b8bfcwk
Po czwarte na początku tygodnia opublikowaliśmy demo systemu (link). Kończymy wstawiamy ilustracje i sprawdzam teraz kolejny jego element (Interludium Czarny Feniks oraz szóstą postać), więc powinniście dostać kolejny materiał dziś wieczorem albo jutro. We wtorek zaś opublikujemy kolejną przykładową postać na blogu.

No i na koniec najlepsze: zebraliśmy minimum, więc ujawniamy kolejny Próg (jutro ukaże się na stronie zbiórki):

8500 – Dwory i przyjaciele – Jeżeli dojdziemy do tego poziomu Wydawnictwo Menhir, autorzy gier Poza Czasem i Armie Apokalipsy, przygotują haka Dworów Końca Świata na Apocalypse World. Jeżeli nawet nasze zasady Was nie kupią, będziecie mogli pograć w naszym uniwersum. Do tego dodamy dwie małe gry autorstwa Jakuba: Dzieci Nowego Słońca (transhumanistyczne science fiction) oraz Księga Nie Istnieje (heroiczna gra o odbudowie ładu w rozpadającym się świecie). Będą to wersje odświeżone, rozszerzone i zilustrowane – czyli dużo więcej od krążących w sieci pdfów. W sumie dostaniecie trzy i pół gry w cenie jednej!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz