czwartek, 12 stycznia 2012

Trzy szlachetne ZjAvy

W tym roku Dziedzictwo Imperium rusza na ZjAvę w silnym składzie. To już trzeci konwent z tej serii. Podobnie jak dwa poprzednie, poświęcony będzie głównie graniu. My zaś mamy szeroko zakrojone plany. Wy zaś możecie się jeszcze do nas przyłączyć!


W tym roku też będą ciasteczka!
Temat przewodni: Szlachectwo
Wiele naszych sesji i atrakcji będzie krążyło wokół problemu grania szlachcicem. Niewiele systemów pozwala na zagranie osobą szlachetnie urodzoną. Rzadko który daje szanse skupienia się na nim tak, jak Dziedzictwo Imperium. Będzie mogli pograć szlachtą, dowiedzieć się, jak wykorzystać szlachectwo na sesjach i posłuchać nieco o historii szlacheckiej edukacji.

Temat pomocniczy: Renesans
W końcu o tym jest Dziedzictwo Imperium. Żeby opowiadać o magicznym Renesansie, warto poznać lepiej tę epokę. Przygotowaliśmy kilka atrakcji, które przybliżą Wam czasy Odrodzenia. Nasze koleżanki poprowadzą specjalnego szekspirowskiego LARPa. Będziecie mogli zanurzyć się w nastrój Dekameronu, Księcia i w końcu sztuk Szekspira.

Nieoczekiwane spotkanie:
Banan znowu będzie przerażał i poruszał
W odpowiedzi na ankietę organizujemy specjalną sesję spotkanie, na które będziecie mogli przyjść z rozegranymi już postaciami. Tymi, z którymi zwiedzacie różne wersje Imperium w Waszych miastach i różnych drużynach. Serdecznie wszystkich na tę zabawę zapraszamy. Jeżeli wiecie już, ze będziecie na ZjAvie, wysyłajcie informacje o Waszych bohaterach na dziedzictwa@wp.pl.

Liczymy na spotkania ze starymi znajomymi
Pomoc dla grających:
Na ZjAvie zawsze było dużo sesji. Na poprzednich edycjach konwentu przodowaliśmy w liczbie przeprowadzonych gier i zwerbowanych Graczy. Nie mamy zamiaru być gorsi w tym roku. Zapraszamy Was też do prowadzenia własnych sesji. Na konwencie dostępne będą jak zwykle podręczniki. Będziemy też mieć dla Was mnóstwo pomocy: kart postaci, ołówków, wprowadzeń dla Graczy. Oprócz tego ulotek i materiałów informujących o naszych najbliższych planach. Będziemy też dostępni dla wszystkich, którzy chcą poznać świat. Oprócz tradycyjnej prelekcji wprowadzającej do Dziedzictwa Imperium, zawsze znajdziecie kogoś, kto opowie Wam o naszym systemie i pomoże stworzyć postać.

Jak możecie się przyłączyć:
Wszystkich, którzy chcieliby poprowadzić sesję czy prelekcję pod szyldem Dziedzictwa Imperium na ZjAvie zapraszamy do współpracy. Poszukujemy szczególnie Mistrzów Gry. Mamy dla Was przygotowane dodatkowe materiały, papierowe zestawy dotychczas opublikowanych e-dodatków oraz zniżki na wejściówkę na ZjAvę.
Jeśli jesteście zainteresowani, piszcie na dziedzictwa@wp.pl!

Zdjęcia zostały zebrane z relacji ze ZjAvy 2011. Przedstawiają nas, więc je tu umieszczamy. Nie chcemy łamać niczyich praw autorskich bardziej niż oni naruszyli nasze prawa do wizerunku ;) Jeżeli ktoś chce usunięcia tych zdjęć, niech się do nas odezwie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz