czwartek, 19 stycznia 2012

Nieoczekiwane spotkanie

Jakiś czas temu pytaliśmy się Was, czy chcielibyście wziąć udział w sesji na konwencie postaciami, którymi gracie w domu. Na tegorocznej ZjAvie będziecie mieć taką okazję.

Jak to będzie działać?
Żeby się zgłosić wystarczy mieć ze sobą kartę postaci.
Pamiętajcie: postać może dodać coś do historii Imperium, ale może też zginąć. Gracie na własne ryzyko.

Jest 6 miejsc. Tyle możemy Wam zaoferować. Ich liczba będzie się zmniejszać, więc najlepiej zgłoście się mailowo na dziedzictwa@wp.pl.
Będzie mogli zapisać się i na ZjAvie, ale wtedy nie gwarantujemy, że się załapiecie.

Przygoda będzie poświęcona legendom Imperium, a więc i Waszym postaciom

Opis sesji:
Nieoczekiwane spotkanie
Temat przewodni: przyszłość Imperium
5 h
Wyobraźcie sobie, że od kilku dni nieprzerwanie pada deszcz. Ulewa zdaje się walczyć o zalanie całego świata. Drogi już zostały rozmyte. Płaszcze i buty dawno przemiękły. Jest chłodno. Trzeba gdzieś skryć się przed żywiołem, bo kto nocą będzie brnął w mrozie przez deszcz i błoto, z pewnością zginie.
Wyobraźcie sobie gospodę. Stojąca gdzieś pośród bezdroży Imperium, trzęsącą się od podmuchów wiatru i ociekająca wodą. W środku jest ciepło. W środku jest sucho. W środku… ktoś już na Was czeka.
Dlaczego? To jasne – jesteście bohaterami Imperium. Z pewnością dokonaliście niezwykłych czynów. Gdzieś daleko, za zasłoną ulewy. Zdaje się, że dawno. Przynosicie ze sobą te historie. Tu liczą się tylko one i Wasze życie. Czy wyniesiecie je ze sobą z gospody zalenej deszczem, zależy od Waszej roztropności. Bo może zostaniecie tu już na zawsze. Może wszystko utonie w za szarą zasłoną wody.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz