wtorek, 17 stycznia 2012

Zwykły kawałek papieru...


Nadchodzi nowy LARP storyline'owy Dziedzictwa Imperium. Tym razem mniejszy, ale nie mniej znaczący. Zapraszamy Was do zapoznania się z jego krótkim opisem.

Gra odbędzie się na ZjAvie.

Zwykły kawałek papieru
Czas: 4 h
Liczba Graczy: 6-10
Są takie chwile, gdy świat zdaje się rozpadać na naszych oczach. Jedna wiadomość sprawia, że nigdy nic nie będzie już wyglądało tak samo. Czasem sprawia to wypadek, śmierć kogoś bliskiego, wojna lub miłość. Dla corectora Nathana de Courtois przełom przyszedł wraz ze zwykłym kawałkiem papieru. Teraz z jego treścią chce zapoznać swych najbliższych znajomych. Nielicznych ludzi, którym ufa. Was, drodzy Gracze.

Rzecz dzieje się w mrocznym renesansowym świecie, w którym przetrwanie ludzkości zagrożone jest przez inne rasy i nadprzyrodzone zagrożenia. Elfy, demony i smoki mają powody by nienawidzić nasz rodzaj i chętnie skorzystają z każdej okazji, by go zniszczyć. To miejsce gdzie szlacheckie rody toczą niekończące się wojny intryg, zdrad i morderstw, czasem tylko przerywane działaniami zbrojnymi. W świecie Machiavellego i Dekameronu, okraszonych odrobiną magii, niewiele jest rzeczy, które mogą zszokować corectora – członka zakonu podobnego do naszej inkwizycji. Starczyła kartka papieru. Co Wy z nią zrobicie?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz