niedziela, 24 sierpnia 2014

Ostatni tydzień sierpniaZbiórka
Jesteśmy w połowie zbiórki. Zebraliśmy już dzięki Wam 3/4 niezbędnej sumy. Czas dobić do 100%!

Bardzo chcielibyśmy osiągnąć do końca sierpnia 3500 zł, które pozwolą nam na druk Dworów Końca Świata. Aby Was do tego zachęcić mamy dla Was w tym tygodniu dwie nowe oferty:

 1. Darmowy dodatek Tajne Organizacje (dla wszystkich, których wpłaty zostaną zaksięgowane do 1 września – wiemy, że 31 wypada w niedzielę) – wybraliście kolejny bonus w Programie Wspierania Wczesnych Wpłat i oto on: przeszło 20 stron opisujących funkcjonowanie najważniejszych organizacji, które pozostają poza kontrolą Rodów, ich cele i sposób działania oraz ważnych BNów.
 2. Nowa nagroda: szlachta electronica (za 40 zł) – czyli pdf z dodatkami typowymi dla zestawu rodowego: przygodą, kartą postaci oraz prawem do wzięcia udziału w głosowaniach nad storyline’m. Kto jeszcze nie wsparł, niech rozważy, a kto już ma pdf’a, niech pomyśli o „upgradzie” ;) Ta opcja ma się pojawić na stronie zbiórki już jutro!

Będziemy Wam w tym tygodniu cały czas przypominać o zbiórce i wzywali do wsparcia. Żeby nie było, że nic nie dajemy w zamian, udostępnimy Wam materiały, które pozwolą wypróbowanie gry tym, którzy nie mieli okazji zrobić tego ani na konwentach ani w ramach RPG Instant. W tym tygodniu ukaże się demo systemu z pierwszą spośród trzech przygód przygotowanych przez naszych konwentowych MG. Przedstawimy Wam też pierwszą spośród pięciu przykładowych postaci. Do końca zbiórki pokażemy Wam za ich pośrednictwem zarówno poszczególne Rody jak i nowe Szkolenia. Do każdej postaci dodamy solidny komentarz mechaniczny, byście z łatwością mogli od razu przejść do grania.

No i w końcu ważna sprawa: tylko do końca tego tygodnia możecie nadsyłać nam własne propozycje tematu trzeciego darmowego dodatku. Róbcie to w komentarzach tu i na Facebooku, lub wysyłajcie na dziedzictwa@wp.pl. 1 września ruszy krótka ankieta, a ostatni etap Programu Wspierania Wczesnych Wpłat skończy się w urodziny Jakuba, 9 września. Jest jeszcze o co zawalczyć.


I żeby była jasność, bo pojawiły się wątpliwości: kto wsparł akcję, ten otrzyma wszystkie bonusowe dodatki, na które się „załapał”. Kto zrobił to przed Avangardą dostanie wszystkie trzy, kto przyłączy się w tym tygodniu, dostanie dwa.

To co Was najbardziej interesuje jako ostatni bonus?

3 komentarze:

 1. Dla mnie krótki przewodnik po imperium byłby ok, jako dla osoby która nie miała do czynienia wcześniej z uniwersum DI pewnie okaże się dość przydatny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest bardzo dobry pomysł (taką opinię uwidoczniliśmy umieszczając tę opcję w poprzedniej ankiecie ;) ).

   Żeby sprawa była jasna: nie pozostawiamy na lodzie tych, którzy dopiero poznają świat DI. W podręczniku będzie kilka stron poświęconych poszczególnych krainom, ich polityce, specyfice na tle innych, problemach i najciekawszych miejscach. Ale 5 stron to nie 25 ;)

   Usuń
 2. Popieram przedmówcę, przewodnik byłby fajną opcją.

  OdpowiedzUsuń