wtorek, 5 lutego 2013

Jeszcze trochę ZjAvy

To już ostatnia notka organizacyjna. Od czwartku wracamy do aktualizacji merytorycznych, obiecujemy. Chcieliśmy jeszcze pokazać Wam kilka zdjęć ze ZjAvy, na których stanowiska Dziedzictwa Imperium zostały uwiecznione.

Najpierw zdjęcie Błażeja Kubackiego z portalu gry bez prądu (link w obrazku).
Teraz zaś wybór z galerii Avangardowej Hassana
A to już w trakcie tworzenia postaci.

 
Wyprawa w przyszłość Imperium (a przynajmniej jedną z jej wersji) na sesji Vinka


Mamy też kilka relacji z konwentu, w których mowa jest o Dziedzictwie Imperium.

W kontekście tej ostatniej notki będziemy mieli wkrótce dla Was ciekawe wieści. Na razie jednak zamilczymy ;)

4 komentarze:

 1. Dosc mocną ofensywe Dziedzictwa zrobiliscie na Zjavie, trzeba t powiedzieć. Zamierzacie powtórzyć akcje z podobną intensywnością na kolejnych konwentach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Akurat ZjAva miała stosunkowo mało punktów programu od Dziedzictwa Imperium w porównaniu z konwentami z zeszłego roku. Lepiej nas było może widać, bo to impreza na mniejszą skalę. Na zeszłorocznej Avangardzie mieliśmy około 100 godzin programu!
   W tym roku z pewnością będziemy na Pyrkonie (Poznań), Polconie (Warszawa) i Falkonie (Lublin). Co do innych konwentów: zależy gdzie nas zaproszą. Myślimy poważnie o Coperniconie (Toruń). A gdzie Ty się wybierasz?

   Usuń
  2. Polcon na pewno bo na miejscu, a resztę się zobaczy - zależnie od czasu i stopnia zapierdzielu w robocie:) W każdym razie do zobaczenia!

   Usuń
 2. Na Polconie z pewnością będzie fajnie: szykujemy naprawdę duży blok. Przy odrobinie szczęścia, na który konwent się wybierzesz, tam nas spotkasz ;) Jeżeli znasz jakąś fajną imprezę tego typu, daj znać - może nam się uda zorganizować ekipę i tam się wybrać.
  Do zobaczenia!

  OdpowiedzUsuń