wtorek, 18 września 2012

Kocioł wokół Dziedzictwa

Na początek dwa słowa o tym, co jeszcze w tym miesiącu dostaniecie.  Z pewnością skończymy cykl o edukacji  w Imperium (jeszcze dwie części) oraz pokażemy Wam przykładowe postaci alchemików. Możliwe, ze przejdziemy też do kolejnego Renesansowego archetypu. W planach mamy też propozycje dwóch (a może nawet trzech) Trybów gry, pomysłów na stworzenie trochę innej niż zazwyczaj kampanii w naszym systemie. No i w końcu zbliża się Dzień Elena!.

Wieści konwentowe
Mamy dla wszystkich, którzy będą chcieli pograć w Dziedzictwo Imperium, a nie mają z kim, dobrą wiadomość. W ostatni weekend września (29-30) wybieramy się na KOCIOŁ – imprezę poświęconą graniu i gorm wszelakim odbywająca się na terenie Politechniki Warszawskiej. Możecie spodziewać się przynajmniej dwóch MG i zróżnicowanych przygód. Ze względu na formułę imprezy, scenariusze będą skonstruowane głównie dla początkujących, więc jest to dobry moment, żeby zacząć swoją zabawę z Dziedzictwem Imperium.

Dodatki
Jednocześnie czas zająć się zapowiedziami z sierpnia . Od dziś na FORUM i na FACEBOOKu będziecie mogli głosować na dodatek, który ukończymy w tym roku. Przypominamy opcje i linkami odsyłamy do ankiet:

Dziedzictwo Ligi Północnej – czyli książka o Biora, Realmie i Księstwie Wzgórz, oraz o wojnie, Mroku i Elfach. Oprócz klasycznych materiałów dodatkowych tyczących się Rodów, w tym rozbudowanych opcji mechanicznych dla tych trzech nacji, napakowana będzie materiałami poświęconymi tematom pokrewnym a istotnym dla całego Imperium (ponownie z nowymi zasadami i opcjami dla BG);

Przewodnika po Imperium – ta wypełniona mapami pozycja przedstawiać ma wszystkie krainy i prowincje świata ludzi. Zawrzemy w niej nowe pomysły na tło dla kampanii, informacje o życiu w każdym zakątku Imperium oraz nowe potwory, magiczne stworzenia i BNi. Oprócz tego wszystkiego (a to już masa tekstu), w Przewodniku… znajdzie się kampania prowadząca grupę postaci przez większą część świata ludzi. Jest ona pomostem między wydarzeniami opisanymi w podręczniku a naszymi obecnymi przedsięwzięciami storyline’owymi;

Dziedzictwo zmiany 3240 – czyli książka skupiająca się na wydarzeniach ostatniego roku w Imperium (z kilkoma wycieczkami w czasy wcześniejsze). Pisana z myślą o wykorzystaniu poszczególnych krain jako tła kampanii, naładowana pomysłami tyczącymi wykorzystania dynamicznego krajobrazu politycznego ziem ludzi na sesjach i wskazująca momenty, w których Gracze mogą uzupełnić lub opowiedzieć na nowo historię Imperium.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz