piątek, 3 kwietnia 2015

Najbliższe plany

Ciągle czekamy na podręczniki (tak jak Wy chcielibyśmy, żeby wreszcie do nas trafiły). Zrezygnowaliśmy z ciągle się opóźniającej i generującej kolejne kłopoty drukarni. Zobaczymy jak spisze się nowa. Twarda oprawa to niestety specjalność tylko kilku nielicznych.

Skupmy się jednak na sprawach bardziej bierzących. W najbliższych tygodniach

1) będziemy na Lajkoniku w Krakowie w dniach 11-12 kwietnia.

2) przyjedziemy sporą ekipą na Pyrkon w Poznaniu 24-26 kwietnia.

3) urządzamy Gospodę Wiosenną 1 maja!

Opis sesji na Lajkonika znajdziecie na końcu wpisu.

Pyrkonowi poświęcimy oddzielny wpis wkrótce.

Gospoda to z dawna zapowiadaną impreza w przebudowanym i odnawianym w tej chwili znanym części z Was budynku. Będzie składała się ona z dwóch elementów:
• Larpa nastawionego na immersję i tematy wiosennych świat Chmera i Trentona.
• Sesji w klimatycznych podziemiach Gospody.
Larp będzie się rozgrywał w samym budynku oraz na sporym terenie wokół niego. W samej Gospodzie będziecie mogli zaopatrzyć się w podręczniki i związane z naszymi grami gadżety (w tym ozdoby i biżuterię). Znajdziecie tam też poczęstunek, na który urządzamy zrzutkę (15 zł). Osoby, które wsparły naszą zbiórkę wybierając odpowiednie pakiety otrzymają zaproszenie, które zwalnia z zrzutki. Wersję elektroniczną wyślemy w przyszłym tygodniu, a materialną wraz z podręcznikami (mamy nadzieję, ze też szybko).
Więcej w kolejnych wpisach.

Sesje Lajkonikowe:

Tytuł sesji: Jaśmin
Czas: sobota 15:30-19:30
MG: Jakub Zapała
System: Dwory Końca Świata
Opis sesji: Feres było kiedyś jednym z wielu miasteczek na ziemiach Imperium. Życie toczyło się tu leniwie w rytmie wyznaczanym przez jarmarki i odwiedziny hrabiego. Ostatnio wszystko się zmieniło. Odwiedzający Feres podróżni widzą przede wszystkim rosnące teraz wszędzie jaśminy. Ich zapach odurza a ich pojawienie się owiane jest aurą tajemnicy.

Tytuł sesji: Ona
Czas: niedziela 10:30-14:30
MG: Jakub Zapała
System: Dwory Końca Świata

Opis sesji: To przyszło nagle. Ona zniknęła z Waszego życia. Dla każdego z Was była niezwykle ważna. Wydawało się, że nic tego nie zmieni. Ale teraz jej nie ma. Wy zaś musicie poradzić sobie z tym, co to oznacza.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz