czwartek, 6 grudnia 2012

MikołajkiDzisiaj  uchylimy rąbka tajemnicy związanej z prezentem, który Wam obiecaliśmy. W Mikołajki będzie to przedsmak. Planujemy dać Wam całość na święta.

Przygotowaliśmy dla Was Podręcznik Gracza do Dziedzictwa Imperium. Jest on zbiorem znanych Wam ze strony oraz kilku nowych tekstów. Całość przeredagowana, poprawiona i uzupełniona względem oryginalnych wersji. Spis treści możecie przejrzeć obok.

Dostaniecie od nas pdf, czysty (choć starannie przygotowany) tekst. Będzie do ściągnięcia za darmo. Na tym jednak nasze plany się nie kończą.

Jeśli do 1 stycznia 2013 roku zbierze się przynajmniej 25 osób gotowych zapłacić około 30 złotych (im więcej chętnych, tym mniej), na ZjAvę przygotujemy wersję drukowaną i ilustrowaną. Będzie ona liczyła około 150 stron. Poszerzymy ją o nowe, rodowe, karty postaci i kilka drobiazgów. Wśród nich pojawi się Poradnik tyczący się duchownych, wraz z porcją dodatkowej mechaniki. Jednak do tego musicie wyrazić poparcie i zadeklarować się, czy poświęcicie obiad na mieście dla Dziedzictwa Imperium ;) . Jeżeli już się zdecydowaliście, piszcie na dziedzictwa@wp.pl z tematem „TAK DLA PODRĘCZNIKA GRACZA!”.

Drukowane podręczniki będzie można odebrać na ZjAvie albo dostać pocztą.

Tymczasem mamy jeszcze w Podręczniku Gracza trochę miejsca (spokojnie możemy dobić do 100 stron). W związku z tym na Facebooku będziecie mogli zaproponować dodanie czegoś do spisu treści.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz