niedziela, 17 czerwca 2012

Dziedzictwo Avangardy

Klamka zapadła. Blok Dziedzictwa Imperium na Avangardzie będzie naszym największym jak dotąd przedsięwzięciem. Większym od wszystkich dotychczasowych imprez, wliczając premierowe Zamczysko. Dzięki uprzejmości organizatorów Avangardy będziemy mieli własną salę, w której cały czas będzie działać ktoś z naszej ekipy, ale rozpełzniemy się też po innych miejscach.

Przygotowaliśmy prawie 100 godzin programu. W zasadzie możecie przyjść na konwent, spędzić go całego ba bloku Dziedzictwa Imperium a i tak nie zobaczyć wszystkiego!


W naszym programie znajdą się:

  • WIEC IMPERIALNY - regent Herman Analith umarł. Kto teraz będzie rządzić Imperium? O tym zadecydują możni, którzy zjechali do Kaplas. LARP storyline'owy planowany na 30 osób!
  • KONKURS WIEDZY O DZIEDZICTWIE IMPERIUM - mamy nadzieję, że dwa lata podróży po Imperium na poszły w las ;) Ilu jest lajonickich rządzących książąt? Kto włada Regalią? Gdzie leży Puszcza Laurgais? Jak nazywa się kucharz księcia Ethana? Jeśli potrafisz odpowiedzieć na te pytania, masz sporą szansę na zwycięstwo. Jeśli nie i tak masz szansę się dobrze bawić. Będą  nagrody!
  • WARSZTATY LARPOWE - jak robić broń LARPową i jak jej używać. Na tym skupi się w tym roku nasz mini-blok. Będzie można mądrych rzeczy posłuchać, zrobić broń i pomachać nią na koniec.
  • LARPY - jeszcze dwa oprócz Wiecu. Odwiedźcie południe Montsegur lub aukcje dzieł renesansowych artystów;
  • PRELEKCJE - o Dziedzictwie Imperium i szerzej grach fabularnych. W tym przedstawienie obecnego stanu storyline'u!
  • SESJE - czyli clue programu. Czterech MG, kilkanaście przygód, kilkadziesiąt godzin grania! Cały konwent można nic nie robić, tylko grać w Dziedzictwo Imperium. W dodatku zachowując postać między sesjami i Mistrzami Gry! Gra będzie się toczyć w zasadzie non stop (w godzinach otwarcie budynku). Jedyna przerwa przypadnie na WIEC IMPERIALNY - wtedy grać można i należy, ale w LARPa ;)
Od tej pory co wtorek będziemy Wam przedstawiać opisy naszych punktów programu. Gdy potwierdzi się siatka programowa - umieścimy pdfa z rozkładem atrakcji.

Do zobaczenia na Avangardzie!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz