środa, 16 września 2015

Nowe otwarcie

Fot. M. Biały
www.lovingart.com.pl
Jak z pewnością zauważyliście w ciągu ostatnich miesięcy publikowaliśmy bardzo mało. Wynikło to z szeregu trudności zawodowych i prywatnych, które dotknęły dużą część naszej ekipy. Zapewniam jednak, że żyjemy i nie przestaliśmy o Was myśleć. Reorganizujemy się teraz i zbieramy siły do dalszego działania.

W najbliższych miesiącach będziemy odwiedzać kilka konwentów i klubów w całej Polsce. Mamy nadzieję skończyć wszystkie zapowiedziane materiały (do części brakuje nam jeszcze ilustracji). Próbujemy też wyekspediować te kilka podręczników, które nie zostały jeszcze odebrane lub nie dotarły do adresatów. Postaramy się też częściej odzywać w internecie. Będziemy działać wielotorowo, ale spokojnie. Kładziemy bowiem powoli fundamenty pod większe przedsięwzięcia.

Co do bloga, to będziemy tu umieszczać nowe materiały co dwa tygodnie. Pracujemy nad zaangażowaniem w niego większej liczby autorów. Ożywimy też nasz kanał na YouTube’ie. Do końca roku powinniśmy wrócić do formy. Sam blog zostanie też nieco przebudowany. Najwyższy już na to czas.

Od początkuad  roku 2016 zaczynamy działania konkretne i szerzej zakrojone. Powoli będziemy Wam ujawniać kolejne szczegóły oraz nasze pomysły i inicjatywy. Będziemy najpierw różne rzeczy organizować i potwierdzać, żebyście mogli polegać na informacjach, które tu znajdziecie.

Jasne jest dla nas, że niewiele zdziałamy bez Was. Dlatego będziemy wspierać Wasze zaangażowane w nasze gry i damy Wam możliwość wpływu na to, co i jak przygotowujemy. O tym już w przyszłym tygodniu. Teraz już możecie się do nas odzywać w komentarzach, na Facebooku czy pisząc na dziedzictwa@wp.pl.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz