środa, 23 września 2015

Ku lepszemu Imperium

Dziś będzie o technikaliach i planach na czas najbliższy. Materiały do samej gry, zgodnie z zapowiedzią, ukażą się już w przyszłym tygodniu. W tym tygodniu ruszy zaś nowa sonda - a będzie ona poświęcona darmowym materiałom.

Zgodnie z wynikami ankiety, skupiamy się w najbliższych miesiącach na dwóch kwestiach: działania w klubach i na konwentach oraz uzupełnianiu i rozszerzaniu zaplecza internetowego. Mamy pewne zaległości i jesteśmy tego świadomi - ale postaramy się je jak najszybciej nadrobić. W pierwszych krokach zrobimy porządki na tej stronie i zajmiemy się pdfami, tak dostępnymi dla wszystkich jak i dla zbiórkowiczów, Równolegle dziać się będą jednak również inne rzeczy.

W czasie przygotowania do wydania Dworów Końca Świata świetnie układała nam się współpraca z lokalnymi klubami RPGowymi. Chcielibyśmy rozwinąć ją i pogłębić. Z kilkoma z nich już się skontaktowaliśmy, oferując im specjalne wsparcie, materiały testowe i przyjazdy naszych MG, larpmistrzów i prelegentów, w zamian za względnie regularne sesje w nasze systemy oraz dobry feedback. Jeżeli Wasz klub byłby zainteresowany współpracą z nami, piszcie na Facebooku lub na dziedzictwa@wp.pl. Prześlemy Wam naszą propozycję. Jeżeli chcecie założyć klub RPGowy lub fantastyczny, w którym Dziedzictwo i Dwory będą się pojawiać - dajcie znać, może będziemy w stanie pomóc!

Tymczasem podejmujemy działania, dzięki którym będzie Wam łatwiej znaleźć grających w nasze systemy. Jak wiecie od jakiegoś czasu działa już nasza Facebookowa platforma nastawiona na odnajdywanie się MG i Graczy pod nazwą Granie w Dwory Końca Świata. Jest ona pierwszym krokiem w drodze do wprowadzenia lepszych rozwiązań, nad którymi już od jakiegoś czasu pracujemy. Może nie dorównamy zbyt szybko Roll20 i podobnym serwisom, ale chcemy iść w tym kierunku.

W październiku ruszą też miejsca przeznaczone do dyskusji kierunku rozwoju świata Dziedzictwa Imperium. Testujemy różne rozwiązania. Z pewnością chcemy czegoś, co zastąpi nasze wysłużone i od jakiegoś czasu martwe forum. No i przede wszystkim chcielibyśmy umożliwić Wam więcej niż tylko komentowanie i głosowanie - ale też współtworzenie i modyfikowanie materiałów tyczących się settingu.

Żeby tych suchych informacji nie było za dużo, na tym ogólnym przeglądzie skończymy. Jeżeli macie jakieś pytania - piszcie i komentujcie.

Wszystkiego dobrego z okazji Dnia Elena!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz