wtorek, 28 sierpnia 2012

Bieżące Dziedzictwo

Dziś kończymy podsumowania. Po pierwsze kwestie związane ze storyline'm, po drugie rzeczy bieżące i w końcu ciekawe wieści na czas najbliższy.

I Timeline sprzed drugiego Wiecu Imperialnego

Poniżej znajdziecie przegląd najważniejszych wydarzeń w Imperium w ciągu ostatnich miesięcy. Celowo wprowadziliśmy dosyć luźne linie podziału, byście mogli umieścić te wydarzenia jako tło Waszych kampanii. Jeden okres może być równy miesiącowi, dwóm a nawet więcej (jeżeli na przykład chcecie więcej czasu spędzić w Combrai księcia Tomasza). Chodziło nam raczej, by wyraźnie pokazać, które wydarzenia mają miejsce mniej więcej równocześnie.

Wiele zdarzeń, które tu przedstawiliśmy odnosi się do zalążków przygód z podręcznika. Może nawet rozpoznacie w nich echo własnych dokonań.

Ilustrację tę wykorzystaliśmy podczas prelekcji o storyline'ie Dziedzictwa Imperium na Avangardzie.


II Sprawy bieżące

Na jesieni podtrzymamy tradycję otwartych sesji w Gospodzie. Tak długo, jak pozwoli pogoda, będziemy grać w budynku i przed nim. Dodatkową atrakcją są owoce, których pełen jest teraz otaczający oberżę sad.

Trwa też nabór twórców naszej wiki. Do tego trzeba chętnej grupy. Zespół wkrótce się ukonstytuuje.

III Wieści

Nasza współpraca z zamkiem w Czersku, datująca się na czasy jeszcze sprzed wydania podręcznika, nabiera tempa. Na jesieni odbędzie się na nim co najmniej jeden LARP w naszym świecie. Istnieje też możliwość organizowania tam sesji, jeśli zbierze się odpowiednia grupa.

Powróciliśmy też do planu tworzenia newsletter'a Dziedzictwa Imperium. Jeśli jesteście chętni do otrzymywania na bieżąco informacji o naszych projektach, LARPach, sesjach i planach konwentowych, wyślijcie maila na dziedzictwa@wp.pl, w temacie podając Newsletter DI.

Jeżeli okoliczności pozwolą, myślimy o pojechaniu do Łodzi w końcu września (na Kapitularz). Jeżeli ktoś z tego pięknego miasta czyta tę notkę, niech się odezwie. Będziemy wiedzieć, że warto się wybrać.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz