wtorek, 6 marca 2012

Pyrkon


Jak wiecie, zgłosiliśmy się na Pyrkon. Niestety z masy atrakcji przyjęto w Poznaniu tylko prelekcję wprowadzającą do świata. Reszta jest na listach rezerwowych. Co znaczy, że może się jednak odbędą.

Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło: będziemy mieć więcej czasu na prowadzenie. W związku z tym przez cały konwent będziecie mogli odwiedzić nasze sesje. Mamy dla Was tak klasyki, jak Białe Złoto czy Gospodę na krańcu szlaku, jak i kilka nowych przygód. Będziecie mieć w czym wybierać. Ciekaw jestem, czy Demon Rafała stanie się taką legendą, jak Gospoda czy George O'Malley?

Na koniec pełny opis prelekcji:
 
Wprowadzenie do Dziedzictwa Imperium Jakub Zapała  
termin: piątek 20:00
czas trwania:
0:50 h
miejsce:
RPG 1
opis:

Renesans. Fantasy. Postapokalipsa.
Wchodząca w wiek Odrodzenia kraina ludzi została rozerwana magicznym kataklizmem. Zamiast wieku wielkich odkryć zaczęły się czasy wojen o ocalałe ziemie i surowce. Artyści, wynalazcy i humaniści wchodzą w świat niepokojów i zdrad. Czy spryt godny Machiavellego czy geniusz na miarę Leonarda starczą w starciu z elfami legionami czy potęgą demonów?
Na prelekcji dowiecie się o nietypowym świecie oraz mechanice, która daje Graczom duży wpływ na rozgrywkę i koncentruje fabułę na historiach postaci.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz