wtorek, 24 czerwca 2014

Wszystko, czego chcielibyście się dowiedzieć...

Dziś będzie krótko, bo oddamy głos Wam. Jak widzicie na blogu pojawiła się ankieta. W każdy czwartek będziemy sprawdzać, co Was najbardziej interesuje i przygotowywać odpowiedni wpis. Jeżeli chcecie dodać dodatkowe opcje, komentujcie tutaj i na Facebooku. Będziemy wykreślać wykorzystane odpowiedzi a na ich miejsce wprowadzać nowe.

Tymczasem przygotowujemy się do rozpoczęcia zbiórki oraz do letnich konwentów. Wkrótce usłyszycie o naszych planach na Avangardę. Planujemy też pojawić się na Polconie a inne miejsca... cóż, niech pozostaną na razie niespodzianką ;) Będziemy Was informować na bieżąco. Postaramy się też skończyć kilka rozpoczętych cykli. Do przeczytania wkrótce!

6 komentarzy:

 1. A inne pytania też będą? Bo żadna z obecnych kwestii mnie za bardzo nie interesuje, a nie chcę spamować swoimi pytaniami, jeżeli mają się za x tygodni pojawić w ankiecie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak jak napisaliśmy: jedno pytanie będzie co tydzień rozwijane we wpis, a na jego miejsce pojawiać się będzie nowe, zaproponowane w komentarzach. Więc nie krępuj się. Być może Twoje pytania będą tak ciekawe, że od razu na nich się skupimy, albo da się je zamknąć w jednym temacie, który poruszymy w miarę szybko. Dawaj, jesteśmy gotowi ;)

   Usuń
  2. Okay, wredne pytanie na start:
   - Nie lubię dark fantasy. Lubię >bardzo< high. Czy znajdę w tej grze cokolwiek dla siebie?

   Usuń
  3. Dorzucić do ankiety czy odpowiedzieć Ci tutaj? Od razu powiem - tak, znajdziesz, bo Dwory są najmniej dark ze wszystkich odsłon Dziedzictwa Imperium. Samo zaś DI jest z założenia dark w znaczeniu słownikowym (to znaczy z elementami grozy, horroru i psychologicznego napięcia) a nie grimm&gritty (jak dark nakazała nam rozumieć Jesienna Gawęda). Odpowiedź z przykładami i szczegółami w formie, którą wybierzesz ;)

   Usuń
  4. Spoko wodza, taka odpowiedź w zupełności mi wystarczy ;)

   Usuń
 2. Jakby co, mogę to jeszcze dorzucić do otwieranej w piątek ankiety :)

  OdpowiedzUsuń