środa, 3 lipca 2013

Wakacje, ale nie od Dziedzictwa Imperium

Czas na nasze plany na wakacje.

Po pierwsze przygotowujemy się do Polconu, który w tym roku zastąpił Avangardę i odbędzie się w sierpniu w Warszawie przy Placu Politechniki. Ponownie będziemy mieli własną salę i zapewnimy Wam dobrą zabawę przez cały konwent. Tędy do strony imprezy.

Po drugie wkrótce zaczniemy kilka nowych cykli. Jak dotąd pisali dla Was głównie Jakub, Rafał i Piotrek. Teraz postaramy się dostarczyć Wam bardziej zróżnicowanych tekstów. Może to z początku wywołać pewną nieregularność aktualizacji, za co z góry przepraszamy. Nadrobimy to z nawiązką ciekawymi wpisami.

Po trzecie zamierzamy uczcić trzecie urodziny Dziedzictwa Imperium, które przypadają na pierwszą połowę sierpnia. Wkrótce napiszemy o tym więcej.

W końcu szykujemy też dla Was coś naprawdę dużego. Większego niż nasze dotychczasowe projekty. Wiąże się to z wyczerpaniem nakładu podręcznika podstawowego. Na razie nie będziemy mówić więcej, żeby nie zapeszyć. Już niedługo usłyszycie dobrą nowinę.

Na koniec dziękujemy za setki ściągnięć przygotowanych przez nas materiałów. Cieszy nas, że interesujecie się tym, co przygotowujemy. Tutaj dla porządku kilka stosunkowo świezych linków.
                 Kliknij aby ściągnąćKliknij aby ściągnąć                   
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz