wtorek, 1 maja 2012

Postępy Gospody

Do LARPa mniej niż dwa tygodnie. Czas więc na pewne informacje tyczące się postępów.

Uczestnicy
W tej chwili swoją pewną obecność zgłosiła 17tka Graczy a w Facebook’owym „Może” pozostaje pokaźna grupa 34 osób. Zwykle w takich przypadkach stawia się między 1/3 a połową niezdecydowanych. Liczymy więc, że liczba uczestników gry przekroczy 30 osób. Czekamy na kolejne deklaracje!

Jak dotąd dotarło do nas 7 ankiet. Osoby, które je wypełniły (oraz kilkoro innych), mają już zagwarantowane wybrane miejsce na LARPie. Nie wszyscy muszą to robić, jednak zachęcamy do tego. Czasu nie zostało wiele, a pomoże to w przydzieleniu ról w ramach Fabuł.

Fabuły
Na dziś przewidujemy, że odbędą się Negocjacje, Polowanie i Ścieżka.

Przygotowania
Dzięki uzyskanemu wsparciu udało się nam dziś przygotować technicznie budynek gospody do LARPa. W środku jest już podstawowe wyposażenie. Do końca tygodnia nasza karczma będzie gotowa do przyjmowania gości. Będzie na Was czekać. My tymczasem zajmujemy się drukowaniem kart i pichceniem potraw na LARPa.

Tu wielkie podziękowania należą się Lenie, Michałowi i Rafałowi, którzy przez sześć godzin ofiarnie pracowali nad stroną techniczną LARPa. Jeżeli coś Wam się spodoba w wystroju gospody, to prawie na pewno ich zasługa.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz