wtorek, 21 lutego 2012

Zostań Mistrzem Gry

ZjAva byłą sukcesem, ale ujawniła jedno: brakuje nam Mistrzów Gry. Z wielkim żalem musieliśmy kilka razy odsyłać spóźnionych zainteresowanych dla dobra tych, którzy przyszli wcześniej.  Według naszych szacunków los taki spotkał 7-8 osób. To dwie drużyny. Bardzo wszystkich za to przepraszamy. Nawet mimo to mieliśmy regularnie nadkomplety.

Potrzebujemy ludzi, którzy byliby skłonni prowadzić Dziedzictwo Imperium na konwentach. To układ, na którym obie strony mogą zyskać. My będziemy mogli organizować więcej ciekawych atrakcji i będziemy zyskiwać na elastyczności. Obsłużyć też będziemy mogli więcej konwentów (zachęcamy szczególnie tych, w miastach których bywamy tylko z rzadka). Mistrzom Gry z kolei oferujemy:

  • Zniżki na wejściówki – tradycyjnie pokrywamy część wydatków związanych z konwentem, w zależności od liczby poprowadzonych sesji. Zwykle jedna sesja to 1/3 wejściówki.
  • Karty, pomoce, kostki, ołówki, dodatki – nasi Mistrzowie Gry zawsze są dobrze wyposażeni. Dostarczamy Wam wszystkiego co potrzebne do poprowadzenia sesji. Na specjalną prośbę przygotowujemy również rekwizyty, listy, kaligrafie, mapki i grafiki. Jesteś z nami, masz zaplecze.
  • Szkolenia – co jakiś czas organizujemy sesje i spotkania, na których dyskutujemy nad technikami prowadzenia, analizujemy zastosowane metody i rozmawiamy o mistrzowaniu Dziedzictwa Imperium. Korzystamy też przy tym z Facebooka, forum i Skype’a. Doskonalenie warsztatu i pogłębianie wiedzy o świecie to dla nas ważne sprawy.
  • Materiały testowe – nasi prowadzący zyskują dostęp do fragmentów mechaniki i dodatków, nad którymi jeszcze pracujemy. Tak jak w Projekcie Dziedzictwo, macie możliwość wypróbowania na własnych Graczach Rodów, Szkoleń, Manewrów, szczególnych rozwiązań mechanicznych czy  wątków storyline’u, które dopiero mają zostać opublikowane. Macie też prawo komentować je, a nawet głosować za ich odrzuceniem.
  • Współtworzenie świata – Imperium jest bardzo plastyczne a Stworzenie ogromne. Wasi BNi, ciekawe lokacje czy rozwiązania fabularne mają sporą szansę stać się częścią „kanonu”. Współpraca z twórcami systemu i możliwość bezpośredniego zgłaszania postulatów da Wam możliwość kształtowania przyszłości Dziedzictwa Imperium.

Dużo korzyści w zamian za dobrą zabawę – czy naprawdę trzeba was do tego jeszcze nawiać?
Piszcie na dziedzictwa@wp.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz