wtorek, 28 czerwca 2022

Kampania konwentowa Dworów Końca Świata!

W świecie Dziedzictwa Imperium nadeszła nowa epoka, a wraz z nią nowa kampania konwentowa:
Imperium Lwów.

Zaprasza Was renesansowy świat, fantasy w czasach wielkich odkryć, podstępnych intryg oraz nieograniczonych możliwości! Wcielicie się w nowe pokolenie artystów i wojskowych, dworzan i odkrywców, uczonych i szlachciców, którzy zadecydują o przyszłości Imperium Lainów.


Imperator Ethan Laina zaginął na morzu. Od miesiąca losy jego oraz znacznej części jego dworu są nieznane. Wielu widzi w tym szansę dla siebie. Możni szykują się na walkę o władzę. Młodzi i ambitni mogą zrobić na tym wielką karierę. Czwórka imperatorskich dzieci, każde za młode, by wstąpić na tron, objęła rządy w swoich krainach wewnątrz domeny ich ojca. Potężny Czarny Lew z Segur ostrzy sobie pazury za odebrane mu przez imperatora portowe miasto Kuyper oraz księstwo Estuaire. Nowe siły podnoszą głowę. Zepchnięta na margines imperialnej polityki Unia Osydentu żąda uznania, stłamszone Rody Elena pragną wolności, a bogata Wschodnioimperialna Kampania Handlowa dąży do wyniesienia do statusu Rodu. Ich interesy zderzą się w centrum Imperium Lainów, a wynikły z nich konflikt pozwoli pomysłowym bohaterom zajść na same szczyty – choć wielu pewnie zginie, próbując wzlecieć zbyt blisko słońca.

Czym jest kampania konwentowa

Na kolejnych większych i mniejszych konwentach będziemy organizować sesje Dworów Końca Świata. Będą się one układały w większą wielowątkową historię. Wasze postaci będą dostawały na nich PD i rozwijały się w trakcie tej opowieści. Możecie przyjść na tyle z sesji, ile chcecie, do dowolnego z naszych MG – i grać swoją Bohaterką czy swoim Bohaterem, prowadząc postać przez te niespokojne czasy – albo co sesje wcielać się w kogoś innego! Świat będzie się rozwijał wokół Was.

Nowy sezon dzieje się dobre pokolenie po poprzednim, więc dla wszystkich to będzie świeży start. Nowa edycja, nowe postaci, nowy, pozostający jeszcze w chwiejnej równowadze, świat. To najlepszy moment, by przyłączyć się do zabawy!

Stronnictwa

Podczas kampanii Wasze działania będą wzmacniały potężne stronnictwa świata gry – dwory władców, kandydatów do imperatorskiego tronu, wywiady, spiski czy spółki kupieckie. Możecie się z nimi sprzymierzać, możecie działać przeciw nim. Kiedy jednak ich siła wzrośnie odpowiednio, zaczną one realizować kolejne etapy swoich planów. Wasze działania będą więc siłą napędową tego świata. Sprzymierzając się z potężnymi możecie zostać wyniesieni wysoko, ale zdradzając ich możecie zajść na sam szczyt!


 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz