czwartek, 14 listopada 2013

Krótkie podsumowanie długiego weekendu

Rzecz ujmując syntetycznie: udało się świetnie. Pięciu Mistrzów Gry poprowadziło dziewięć sesji dla w sumie około pół setki Graczy. Pokazaliśmy sporo materiałów przygotowywanych dla Dworów Końca Świata: nowe Szkolenia, Dziedzictwa i poprawione Umiejętności. Pojawiły się też pierwsze ilustracje do nowego podręcznika przygotowane przez Konrada „Vinka” Winniewskiego.'
 
Na Falkonie nasze sesje cieszyły się ogromnym powodzeniem. Nietrudno było zebrać drużynę i nasi MG skwapliwie z tego korzystali. Rozgrywki ciągnęły się często do późnej nocy. Wyznaczony na poniedziałek konkurs z przyczyn oczywistych nie cieszył się wielką frekwencją, ale udał się. Nie można było narzekać na małe zainteresowanie uniwersum Dziedzictwa Imperium.

Instant wypadł na tym tle trochę gorzej. Frekwencja na imprezie była niewielka. Przez naszą salę przewinęło się ledwie kilkanaście osób.  Było jednak wesoło i kolorowo. Osiem godzin zabawy z Dziedzictwem Imperium przeleciało szybko, a Gracze wydawali się zadowoleni z gry.

W sumie, choć nie udało się wykonać planu maksimum, długi weekend zaliczamy do udanych. Grę fabularną poznaje się przez granie. W tym kontekście prezentacja wypadła bardziej niż dobrze. Będziemy się tak jeszcze nie raz bawić!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz